INFO: TIGER CAMP 2018 / IV turnus / BUŁGARIA

Do IV turnusu naszego letniego obozu pozostało już tylko 15 dni. Z uwagi na starszy przedział wiekowy uczestników turnusów zagranicznych postanowiliśmy nadać im specjalną nazwę – PROJEKT OBÓZ. Nowy brand ma zupełnie nowe logo oraz dedykowane konta na Facebooku oraz Instagramie. Prosimy je śledzić gdyż będziemy tam regularnie umieszczać materiały z naszych obozowych akcji…

Projekt Obóz – Facebook – kliknij…

Projekt Obóz – Instagram – kliknij…

W tym roku wszedł w życie nowy serwis informacyjny TigerCampSMS / ProjektObozSMS. Na podstawie danych z kart obozowych na swoje telefony będą otrzymywali państwo bezpośrednie linki do naszych relacji oraz komunikatów. Prosimy nie odpisywać na smsy, gdy kanał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie przyjmuje wiadomości zwrotnych. W razie potrzeby prosimy o kontakt z opiekunem lub kierownikiem obozu.

1.KONTAKT

Kontakt do opiekuna będzie wysłany poprzez dedykowany serwis SMS.

W każdej sprawie można będzie się kontaktować z kierownikiem obozu – Sebastianem Maniakiem (tel.+48501073411).

2. TRANSPORT

Wyjazd 07.08.2018 (w nocy z 06 na 07.08.2018) o godzinie 02:45 z parkingu TESCO w Dzierżoniowie lub z parkingu TESCO w Świdnicy o godzinie 03:20 lub o godzinie 04:40 z Wrocławia (Ul. Petrusewicza – parking obok Aquaparku/Hotelu Campanile, 500m od dworca PKP). Zbiórka najpóźniej 20 minut przed odjazdem…

Powrót 18.08.2018 do Wrocławia około godziny 15:00, Świdnica około godziny 16:30 oraz do Dzierżoniowa około godziny 16:30.

Podróżować będziemy dwoma autobusami (klimatyzacja, toaleta, dvd, kawiarka – 49 os. oraz 60 os.) ze sprawdzonej i solidnej firmy. Aby każdy z rodziców mógł spać spokojnie przed wyjazdem zostanie sprawdzony stan techniczny autokarów przez Wydział Ruchu Drogowego Policji w Dzierżoniowie.

3. KIESZONKOWE

Ze względu na smaczne, pełnowartościowe i nielimitowane wyżywienie, które mamy zapewnione w ośrodku, ilość naszych potrzeb jest naprawdę niewielka. Dlatego kwota kieszonkowego potrzebna będzie tylko na wakacyjne desery (lody, gofry) lub ewentualne pamiątki.  i powinna być w okolicach 100-120 lewów bułgarskich. Obozowicze będą mogli zdeponować pieniądze i rzeczy wartościowe u wychowawcy grupy. Ich sposób gospodarowania pieniędzmi nie będzie kontrolowany (chyba, że indywidualne ustalenia z rodzicem stanowią inaczej).

4. TELEFONY I GADŻETY ELEKTRONICZNE

Badania Common Sense Media wykazały, iż przeciętny nastolatek spędza przed telefonem lub innym urządzeniem elektronicznym aż 6 godzin i 40 minut dziennie! Nie ma oczywiście nic złego w używaniu urządzeń mobilnych jednak nadmierne korzystanie zdecydowania zubaża nasze relacje oraz kontakty bezpośrednie. Pragnąc przekazać jak najwięcej zdrowych i prawdziwych emocji nie kumulujących się przez napięcie i stres wywołane grami, czy aplikacjami z telefonu postanowiliśmy ograniczyć ich używanie. Czas spędzony w gronie nowych znajomych naturalnie wprawia nas w dobry nastrój i chęć do działania.

Czas użytkowania telefonów będzie ograniczony i ustalony na zebraniu z uczestnikami w pierwszy dzień.

Dodatkowo przypominamy o zakazie filmowania pozostałych uczestników oraz kadry na terenie campu. Publikacja zdjęć lub nagrań z udziałem uczestników lub kadry bez ich zgody jest zakazana.

5.PROWIANT

Na drogę powrotną uczestnicy otrzymują lunch pakiet zapewniony przez nasz ośrodek.

6. LEKARSTWA

Jeżeli uczestnik przyjmuje na stałe jakiekolwiek leki prosimy o dokładne wytyczne na drugiej kartce (przypiętej do karty obozowej).

7. FINANSE

Prosimy osoby, które jeszcze nie mają w pełni uregulowanych obozowych spraw finansowych o wpłaty na konto:

Sportowy Klub Taekwon-do „TIGER”, Ul. Wrocławska 29, 58-200 Dzierżoniów

konto: 36 9527 0007 0033 4479 2000 0001

Proszę nie zapominać o tytule wpłaty – np. Wpłata na obóz 2018/turnus 4/ Jacek Kowalski

8. ZAKWATEROWANIE

Stacjonować będziemy w hotelu DAHLIA GARDEN*** w Złotych Piaskach w pokojach wg rozkładu z łazienkami, klimatyzacją, TV, lodówką, ręcznikami. Śniadania, obiady, kolacje w formie szwedzkiego bufetu z napojami, woda z dystrybutorów całodobowo, soki z dystrybutorów od godziny 11.00 do 20.00, ubezpieczenie KL ( 10000 E), NNW (10000 PLN) i bagażu (1000 PLN), rezydent polskojęzyczny, lekarz na telefon, ratownik na basenie i na plaży, wymiana ręczników i pościeli 2 razy w turnusie.

9. CO ZABRAĆ

Oto lista rzeczy, które proszę uwzględnić podczas pakowania:

·       Dokument tożsamości uprawniający do podróży zagranicznych (paszport lub dowód osobisty),

·       Kurtkę przeciwdeszczową,

·       Jasną czapeczkę ochraniającą przed słońcem,

·       Dwie pary butów sportowych,

·       Sandały i/lub klapki,

·       Dwie ciepłe bluzy lub swetry,

·       Jedną parę długich spodni,

·       Koszulki z krótkim rękawem,

·       Krótkie spodenki – dwie pary,

·       Bieliznę na każdy dzień (skarpetki i majtki),

·       Strój kąpielowy/kąpielówki/szorty kąpielowe,

·       Ręczniki: duży-plażowy i 1 mały,

·       Przybory toaletowe: mydło, szczoteczkę i pastę do zębów, szampon,

·       Olejek / krem z mocnym filtrem UV,

·       Pieniądze kieszonkowe (szczegóły – punkt 3),

·       Do autokaru – poduszka (jasiek) ,

·       Pozytywne nastawienie, otwartość na nowe przyjaźnie i chęć zabawy z fantastyczną ekipą… 😉

 

Polub nas na FBYoutubeInstagram