TIGER CAMP 2017 / 3 turnus / MIELNO / szczegóły wyjazdu…

Do III turnusu naszego letniego obozu pozostało już tylko 30 dni.  Poniżej podajemy numer rejestracji naszego obozu w Kuratorium Oświaty we Wrocławiu:

III turnus (Mielno):  NR ZGŁOSZENIA: [17812/DOL/2017]

 

1. TRANSPORT

Wyjazd 29.07.2017 (w nocy z 28 na 29 lipca) o godzinie 01:30 z parkingu TESCO w Dzierżoniowie. Zbiórka najpóźniej 15 minut przed odjazdem…

Powrót 07.08.2017. Po śniadaniu wyjeżdżamy do parku wodnego Tropical Island pod Berlinem. Po 6-7 godzinach zabawy bezpośrednio z parku rozrywki wracamy do Dzierżoniowa.

Podróżować będziemy dwoma autobusami (50 os. oraz 40 os.) ze sprawdzonej i solidnej firmy RICARDO z Kłodzka, która obsługiwała nas też w ubiegłym roku. Aby każdy z rodziców mógł spać spokojnie przed wyjazdem zostanie sprawdzony stan techniczny autokarów przez Wydział Ruchu Drogowego Policji w Dzierżoniowie i Świdnicy.

2. KIESZONKOWE.

Ze względu na smaczne, pełnowartościowe i domowe wyżywienie, które mamy zapewnione w ośrodku, ilość naszych potrzeb jest naprawdę niewielka. Dlatego kwota kieszonkowego dla dziecka potrzebna będzie tylko na wakacyjne desery (lody, gofry) lub ewentualne pamiątki i powinna być w granicach 150, max 200zł. Dzieci powinny zdeponować pieniądze i rzeczy wartościowe u wychowawcy grupy. Pieniądze będą wydzielane w określonych dziennych kwotach (chyba, że indywidualne ustalenia z rodzicem stanowią inaczej). Bardzo prosimy rodziców aby ułatwili pracę opiekunom i przygotowali kieszonkowe w banknotach po 10, czy 20zł. Ze względów organizacyjnych proszę włożyć pieniądze do zaklejonej i podpisanej koperty (imię i nazwisko dziecka). Kopertę można przekazać do biura klubu lub spakować do bagażu podróżnego.

3. KONTAKT.

Zgodnie z regulaminem telefony będą w depozycie u opiekuna grupy i będą wydawane dzieciom tylko na czas rozmowy. Na liście z podziałem pokoi będzie również dostępny numer telefonu do bezpośredniego opiekuna. W każdej sprawie można będzie się kontaktować z kierownikiem obozu – Sebastianem Maniakiem (tel. 501 073 411).
4. PROWIANT.

Prosimy rodziców o rozsądek podczas pakowania prowiantu na drogę. Wszelkie chipsy, słodycze oraz słodzone napoje gazowane nie tylko są niezdrowe ale też znacznie wpływają na komfort podróży wszystkich uczestników.

5. OZNACZENIE UBRAŃ.

Prosimy również rodziców o ile to możliwe, o umieszczenie inicjałów dziecka na metkach ubrań.

6. LEKARSTWA.

Jeżeli dziecko przyjmuje na stałe jakiekolwiek leki prosimy o dokładne wytyczne na drugiej kartce (przypiętej do karty obozowej).

7. FINANSE.

Prosimy osoby, które jeszcze nie mają w pełni uregulowanych obozowych spraw finansowych o wpłaty gotówkowe lub na konto najpóźniej do końca czerwca 2017r.:
Sportowy Klub Taekwon-do „TIGER”, Ul. Wrocławska 29, 58-200 Dzierżoniów

konto: 36 9527 0007 0033 4479 2000 0001

Proszę nie zapominać o tytule wpłaty – np. Wpłata na obóz 2017/turnus 3/ Jacek Kowalski

8. ZAKWATEROWANIE.

Stacjonować będziemy w:

Ośrodku Wypoczynkowym „BAŁTYK”, ul. Pogodna 17, 76-032 Mielno-Unieście

9. TROPICAL ISLAND.

Przypominamy, iż w drodze powrotnej przekraczamy granice kraju i udajemy się do kompleksu basenowego pod Berlinem. W związku z tym, przypominamy o spakowaniu dziecku paszportu lub dowodu osobistego. W przypadku braku dokumentu tożsamości, dziecko trzeba będzie odebrać osobiście z ośrodka w Mielnie-Unieściu.

Dzieci, co prawda zostaną wyposażone w prowiant na drogę powrotną, jednak proponujemy załączyć 10-15 euro na drobną przekąskę w kompleksie

10. CO ZABRAĆ.

Oto lista rzeczy, które proszę uwzględnić podczas pakowania:

 • Kurtkę przeciwdeszczową.
 • Jasną czapeczkę ochraniającą przed słońcem.
 • Dwie pary butów sportowych.
 • Sandały i/lub klapki.
 • Dres lub ortalion (spodnie i bluza).
 • Dwie ciepłe bluzy lub swetry.
 • Jedną parę długich spodni.
 • Koszulki z krótkim rękawem.
 • Krótkie spodenki – dwie pary.
 • Bieliznę na każdy dzień (skarpetki i majtki).
 • Strój kąpielowy/kąpielówki.
 • Pidżamę.
 • Ręczniki: duży-plażowy i 2 małe.
 • Przybory toaletowe: mydło, szczoteczkę i pastę do zębów, szampon.
 • Olejek z filtrem UV
 • Do autokaru – poduszka (jasiek)

 

11. SKŁAD ZESPOŁÓW.

Skład pokoi wraz numerem kontaktowym do opiekuna dostępny TUTAJ…

Polub nas na FBYoutubeInstagram